2014 Honda Civic Makyajlı KasaÜlkemizde oldukça rağbet gören uzak doğunun otomobil devi Honda nın Civic modeli yaklaşık 2 yıl aradan sonra makyajlanıyor. Bu değişime bir nevi Honda nın kullanıcı yorumlarını dikkate almasının sonucu da diyebiliriz. Araçta yapılan değişikliklere baktığımızda en önemli değişikliğin otomobilin arka kısmı olduğu ortada. Bilindiği üzere son kasa civic in en çok arka bagaj kapağı ve far tasarımı eleştirilmişti. Yapılan güncelleme ile tampona sis lambası eklenmiş ve difüzör görünümlü orta bölüm de daha sportif bir görünüm yaratmış. Daha önce birer tane olan arka farlar bagaj ortasına doğru uzatılarak ikişer parça haline gelmiş. İç kısıma baktığımızda ise fazla değişikliğe gitmeyip modern çizgisini koruyan honda civic sadece havalandırma kumandalarına yer vermiş. Ön tampona baktığımızda ise biraz daha büyütülüp belirginleştiği anlaşılıyor. Makyajlı kasa Honda civic in ülkemize 2014 yılında giriş yapması bekleniyor. 

2014 Makyajlı Kasa Honda Civic Sedan Türkiye’de! Özelliklerine ve Türkiye de satılacak olan modelin resimlerine bakmak için bu bağlantıya tıklayınız.
http://www.otosevdam.com/2014-makyajli-kasa-honda-civic-sedan-turkiyede.html


171867 171868 171869 171870 171872Yorum Oku (7)

  1. mustafa kılınç 26 Eylül 2013 @ 19:09

    Güncel kasanın tek sıkıntısı arka kısmındaydı onuda çözmüşler on numara olmuş.Ön kısım fena değil ama güncel kasanın görüntüsü uygulanabilirdi..

  2. süper olmuş on numara

  3. Türkiye satış fiyatı ne kadar acaba

  4. Paylaşım için teşekkürler

  5. Yakında alacağım inşallah

  6. Birde yakıt tasarrufu sağlansaydı iyi olurdu

  7. Çok güzel araba

Yorum Yapınız

Your email address will not be published.