OtoSevdam.Com

2013 Dacia Duster İnceleme Ve Tanıtım Videosu


12 ay vadeli sıfır faiz seçeneği ile sizlerin karşısına çıkan ve uygun fiyatı ile de dikkatleri üzerine çeken Dacia Duster ile harika bir sürüş keyfi siz otomobil severleri bekliyor. Dacia ailesinin en özel ve en farklı otomobillerinden bir tanesi olmayı kısa sürede başaran bu model ile 4×4 anlayışınız değişecek ve sürüş keyfiniz de üst noktalara taşınacaktır. Arazilerin canavarı olarak piyasada yerini alan ve birçok araç sürücüsü tarafından oldukça beğenilen bu model ile birlikte özellikle ülkemizde iyi bir satış grafiği yakalayan Dacia, hız kesmeden üretime devam ediyor.
Kurşunsuz benzin ile yakıt gereksinimini karşılıyor ve çok fazla yaktığını da söyleyemeyiz. Tasarım anlamında sınıfındaki diğer araçlardan çok daha özel bir görünüme sahiptir. Bu özel görünüm sayesinde farklı kesimlere de hitap etmeyi en iyi şekilde başardığını belirtmeliyiz.
Yol tutuşu ve arazi hakimiyetiyle birlikte sınıfının en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bu model, Dacia’nın en çok güvendiği araçları arasında yerini almış durumdadır. Aracın motor özellikleri ve genel özellikleri için aşağıdaki tablodan yararlanabilirsiniz.

Motor:
Bilinen Silindir Hacmi: 1598 cc
Beygir Gücü:102 hp
Maksimum Hız: 160 km
0-100 Km Hızlanma Süresi: 12.8 sn
5 ileri vites sayısı ve düz vites gibi motor özellikleri ile karşınıza çıkan araç için ödeme seçenekleri oldukça fazla ve aracın motor özelliklerinden sonra yakıt konusunda da sizlere ne sunduğunu aşağıdaki tablo ile gösterelim:

Yakıt:
Araç az önce de belirttiğimiz gibi kurşunsuz benzin ile çalışıyor ve arazi araçlarına göre çok az bir yakıt ile uzun mesafeler alabileceğinizi de belirtmek isterim…

Şehir İçi Tüketim: (Ortalama): 9.7 lt
Uzun Mesafe Tüketim: 6.0 lt
Km Başı Tüketim: 34 Krş
Yakıt Deposu: 50 lt
Araç uzun mesafede ok fazla yakmıyor ve bunun en önemli nedeni daha doğrusu size olan faydası arazi konusunda sıkıntı yaşatmayacak olmasıdır. Araç tercihini bu modelden yana yapanlar genellikle zorlu arazi koşulları için bu aracı satın alıyorlar ve önemli olan da uzun mesafedeki yakıt tasarrufudur. Şehir içinde çok fazla kullanım yapacaksanız bu araç size pek uygun değil ancak uzun mesafeler için tercihleriniz arasında yer alabilir. İç dizaynı ve görünümü ile yine sınıfındaki birçok araçtan çok daha kaliteli bir tasarıma sahip olan Dacia Duster, keskin hatlar yerine daha yumuşak ve özel hatlar ile karşımıza çıkıyor. Güçlü bir arazi aracı olduğunu belki dış görünüşü belli etmeyebilir ancak motor gücü ve dinamizmi sayesinde arazilerin kurdu olmaya hazırdır. Ergonomik tasarımı ile de dikkatleri üzerine çeken Duster’a uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Arazi koşullarına özel olarak sunulan tekerleri sayesinde de zorlu yollarda sizlere hiçbir şekilde sıkıntı yaşatmayacaktır.

Yukarı