OtoSevdam.Com

Yeni Ford Fiesta İnceleme Ve Tanıtım Videosu

2013-Ford-Fiesta-Facelift-4
33.000 lira’dan başlayan fiyatları ile Türkiye pazarına da en iyi şekilde giriş yapmayı başaran bu modelde, üstün güvenlik sistemleri ve tasarım ön plana çıkıyor. Yakıt tasarrufu konusunda da kullanıcılara büyük fırsatlar sunan modelin satış grafikleri ülkemizde oldukça iyi… Ford Fiesta, tasarım anlamında sektördeki diğer rakiplerinden biraz daha üstün ve iç kısma da dikkat ederseniz daha güvenli ve daha özle tasarımlar göze çarpıyor. Titanium ve trend donanım seviyeleri ile birlikte bu anlamda diğer araçlara far atan model sayesinde sürüş keyfini yaşarken güvenlik konusunda da sıkıntı çekmeyeceksiniz. Kaslı tasarımı ve spor görünümü ile insanların ilgisini çekmeyi başaran bu modelde sürüş keyfiniz katlanıyor. Daha güçlü görünümü ve kaslı yapısı ile birlikte güçlü araç profilini en iyi şekilde çizmeyi başaran ekip bu araca oldukça fazla güveniyor.

Yeni Fiesta yüksek güvenlik teknolojileri ile sunuluyor:

Aktif şehir içi güvenlik sistemi ile birlikte sürücülere gerçekten güvenli bir sürüş keyfi sunduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz çünkü araç tasarlanmadan önce bu konuda geliştirmeler yapıldı ve testler sonucunda aracın küçük ve orta çaptaki kazalarda çok fazla etkilenmediği de test sonuçları arasında yer alıyor. Araçlarda güvenlik çok önemlidir ve artık üretici firmalar bu anlamda biraz daha dikkatli davranıyor, bunun en güzel örneği de Fiesta ile karşımıza çıkmaktadır. FORD SYNC ile araç içi iletişim oldukça etkili bir şekilde sizlere sunuluyor ve araç içinde elinizi kullanmadan bazı komutlar verebilirken telefon görüşmeleri de yapabiliyorsunuz. Blueetooth özelliği sayesinde komutları algılayabilen araçta güvenlik önlemleri biraz daha ön planda yer alıyor diyebiliriz.

Kişiye özel sistem de yine bir diğer güvenlik özelliği arasında yer alıyor ve bu özellik sayesinde kişiye özel hız limitleri belirleniyor. Bu seçeneği aktif hale getirirseniz belli bir hız limiti tasarlanıyor ve o limitin dışına isteseniz de çıkamıyorsunuz, tabi bu özelliği deaktif etmekte mümkündür. Firma üreticileri güvenlik konusunda ne karda ciddi olduklarını bu araç ile birlikte göstermişlerdir ancak biraz abarttıklarını da belirtmek gerekiyor.

Anahtarsız giriş sistemi ile aracı kontrol edebilmeniz mümkün ve bunun yanı sıra aracın farları da otomatik olarak yanıyor tabi bu özellikleri ilk olarak aktif etmeniz gerekiyor yoksa sıradan bir araç kullanımı yapabilmeniz de mümkündür. Kartsız sistem hemen hemen tüm araçlarda mevcut ve Fiesta da bu özelliği bünyesine dahil etmiş durumdadır. Ülke pazarında yer edinmeyi başaran ve satış grafikleri ile de dikkatleri üzerine çeken Ford markası, Fiesta ile fark yaratmayı hedeflemiş ve bunu da güvenlik anlamında tercih etmiştir. Üstün güvenlik teknolojileri ile bir aile arabası tasarlayan ancak aynı zamanda genç kesime de hitap eden bu model ile birlikte sürüş keyfiniz daha güvenilir bir hale geliyor.

Yukarı