OtoSevdam.Com

2013 Frankfurt Otomobil Fuarı Güzelleri

Bilindiği gibi her yıl dünyanın değişik ülkelerinde, bölgelerinde kimi dünyaca ünlü kimi ise bölgesel yüzlerce otomobil fuarı gerçekleşmekte. Bu fuarlarla birlikte her yıl yenilenen birbirinden güzel arabalar sahnelenirken bu araçların sunumunun da muazzam olması gerekiyor. Gerekli ışıklar, fuar alanın genişliği, havalandırma gibi faktörler fuarların olmazsa olmazlarından. Peki sadece arabalar mı sahnede duran ya onlara eşlik edenlere ne demeli. İşte 2013 Frankfurt Otomobil Fuarı güzeli;

2014 Peugeot RCZ R Frankfurtta Tanıtıldı

2014_yeni_peugeot_rcz_www.otosevdam.com (10)
Ünlü Fransız otomobil markası Peugeot spor otomobil klasmanındaki yüz akı olan 2014 RCZ R modelini Frankfurt otomobil fuarında tanıttı.
Geniş beş bacak jantlar, uzun tek kapısı, gri tavan rengi ve simetrik yapısı sportif ruhu sonuna kadar gösterebiliyor. İç tasarıma baktığımızda üç bacaklı direksiyon simidinde herhangi bir tuş kombinasyonu konumlandırılmazken aracın göğsündeki tuşlar gayet estettik bi yapı sunmuş durumda. Gaz , fren, debriyaj pedalları alimünyum yapıda olması ve koltukların üzerinde bulunan kırmızı çizgiler size spor bir arabada olması gerekenleri sunuyor.
2014 model yeni Peugeot RCZ R da daha önce bulunmayan motor kombinasyonu kullanılarak adeta güç gösterisi yapılmak istenmiş. Zira arabada 270 hp gücündeki 1.6 litre bir motor bulunuyor.

Yukarı