OtoSevdam.Com

2013 Opel Combo Tour İnceleme Ve Resimleri

2013_Opel_Combo-Tour-www.otosevdam.com (2)
2013 Opel Combo Tour

Opel’in aile aracı 2013 Opel Combo Tour’u bu yazımızda inceleyeceğiz. Alan ve esneklik bakımından oldukça kullanışlı olan aracın iç kısımlarına baktığımızda bir ailenin boş zamanlarını, hobilerini, spor veya tatilleri için gerekli bütün düzenlemeleri yapabileceğini görebilmekteyiz. Hatta bütün bu söylediğimiz özellikleri tek seferde, işinizle bütünleştirerek yapabilme olanağına sahipsiniz. Üstelik bütün bu değişiklikleri yaparken sürüş çevrenizden de hiçbir ödün vermemektesiniz.
Zeki bir tasarıma sahip olan 2013 Opel Combo Tour, esnek, pratik ve geniş bir aile otomobilinin tüm özelliklerini göstermekte. Aracın özel biçimlendirilmiş çamurlukları, ön ve arkada birleşim bölümleri aracın ne kadar dayanıklı bir tasarıma sahip olduğunun bir göstergesi. Alçak bir kaputa sahip olan araç, bununla birlikte derin ön cam profili, sürücülerine sıra dışı bir görüş alanı imkanı sunmaktadır. Panoramik yan aynalar ve bagaj kapağında bulunan derin arka cam mükemmel bir görüş alanı sağlayabilmektedir. Aracın arka far grubu anlık olarak oluşabilecek hasarları önlemek adına yüksek bir şekilde konuşlandırılmış. Ön sis lambaları is yine koruma amaçlı olarak iç taraflara gömülmüştür. Bu özellikleri sayesinde dayanıklı bir hal alan ön ve arka tamponlar hem pratik hem de sağlamdır.
2013 Opel Combo Tour, bagaj hacmi olarak 800 litrelik bir alan sunmaktadır. Sınıfındaki araçlarla kıyaslandığında bu bagaj hacmi oldukça yüksek bir düzeydedir. Aracın arka koltukları katlandığında ise bagaj hacmi yaklaşık 3200 litreye kadar çıkabilmektedir. Bu bagaj hacimleri sayesinde hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz araç, spor, gezi, alışveriş ve diğer bütün aktiviteleriniz için gerekli olan araç gereçleri yanınızda kolay bir şekilde götürmenize yardımcı olmaktadır.
1.6 CDTI ve 90 beygirlik bir motora sahip olan araç, 5 ileri manuel vitesi ile verimli ve kolay bir kullanım sunarak hem tüketimi hem de emisyonu azaltmaktadır. Araç şehir içinde düşük hızlarda seyrederken ve şanzıman boştayken motoru durduran Start&Stop sistemine sahiptir ve bu sayede yakıt tasarrufu sağlanarak emisyon azaltılır. Debriyaj pedalına tekrar bastığınızda ise araç hızlı ve sorunsuz bir şekilde tekrar çalışmaya başlar.

2013 Opel Combo Tour Resimleri

Yukarı