OtoSevdam.Com

2013 Toyota Auris İnceleme Ve Tanıtım Videosu


Toyota Auris 2013
Dünya otomobil devlerinden Toyota’nın Auris serisi 2013 model aracı segment rekabetçi modellerinden sağlam yapısı ve estetiği ile sıyrılmaktadır. En yüksek kalitede teknolojinin ürünü olan Toyota Auris 2013 modeli, dinamik sürüş keyfini sizlere sunuyor.
Auris sınıfından kendi içinde 4 kategorideki modelleri ile ayrılmaktadır.
Yeni Toyota Auris’in donanımsal kategorileri,
– Auris Active
– Auris Premium
– AurisAdvance ve AurisLife’dır.
0-100 km performansı (hızlanma, kalkış), uzun yol performansı açısından da sınıfında fark yaratan otomobil Auris, yenilenen kasasıyla EuroNCAP’ten de beş yıldız puanlama sistemi üzerinden beş yıldız alarak çarpışma güvenlik testlerini yüzde yüzlük bir başarı ile geçmeyi başardı. Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt’un ifadelerine[1] göre, 2013 yılı Ocak ayında Antalya’da tanıtımı yapılan yeni Auris’in Türkiye’ye gönderilecek satış adedi arttırılmaya çalışılıyor. Multimode şanzıman opsiyonu, Skypack[2] opsiyonu ile göz dolduran yeni Auris modelleri, opsiyon seçimlerine göre Türkiye’de kırk bin – altmış bin Türk Lirası arasında fiyatlardan alıcı bulacak.
Otomatik vites kullanıcılarına ise yeni Toyota Auris, değişken oranlı MultiMode şanzıman opsiyonunu sunacak.
Yeni Auris’te dikkat çeken bazı özellikler ise şu şekilde sıralanmaktadır.
– Otomatik farlar
– Akıllı park sistemi
– Otomatik Klima
– Klasik araçların/otomobillerin aksine sadece aux girişi değil, USB/AUX girişi
– 1.33 Benzinli, 1.6 Benzinli, 1.4 Dizel seçenekleri
– Yokuş kalkış desteği
– Karartılmış cam seti (skypack)
– Cruise[3] kontrol sistemi
[1]Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. – Ali Haydar BOZKURT 27.08.2013 – Tanıtım Konuşması
[2]Toyota’nın kullandığı, karartılmış cam setleri ve tavan cam packi.
[3]Cruise; araçlarda kullanılan hız sabitleme sistemidir.
Sürüş keyfini en üst noktalara taşımak için Toyota’nın özel üretimi olarak piyasada yerini alan Auris ile daha güvenli sürüş keyfi sizleri bekliyor. Ülke pazarında önemli bir yere sahip olan Toyota, bu model ile pazardaki yerini daha da sağlamlaştırmıştır. Güvenlik konusunda özellikle aileler için çok ideal bir araç olduğunu söylemek mümkündür, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi çarpışma testlerinden büyük bir başarı ile sıyrılan bu model ülkemizde inanılmaz bir satış grafiği yakalamış durumdadır.
Toyota kullanıcıları bu markanın lider bir marka olduğunu biliyor ancak henüz marka ile tanışmamış ya da araçlarına sahip olmamış kişiler için Auris’i tavsiye edebiliriz. Yalnızca güvenlik sistemleri değil tasarım olarak da çok özel bir araç olan Auris sayesinde daha etkili bir sürüş sizleri bekliyor. Birçok farklı araç testini başarı ile geçmiş olan bu model fiyat olarak da piyasadaki rakiplerinden çok daha uygun rakamlar ile karşınıza çıkıyor. Toyota Auris için test sürüşlerine katılabilir ve ücretsiz olarak aracı deneme fırsatına erişebilirsiniz. Farklı illerde yapılan tanıtım amaçlı test sürüşleri araç hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Yukarı