OtoSevdam.Com

2013 Volkswagen Caddy İnceleme Yazısı Ve Resimleri

volkswagen-caddy-2013-www.otosevdam.com (3)
2013 Volkswagen Caddy
Son yıllarda hiç kuşkusuz en gözde ticari araçlardan birisi de Volkswagen Caddy’dir. Geçen yıl geçirdiği makyajla birlikte oldukça yenilenen ve markanın yeni tasarım anlayışının tüm özelliklerini taşıyan 2013 Volkswagen Caddy caddelerde en çok gördüğümüz ticari araçlardan birisi. Aracın ön tasarımına baktığımızda birçok VW modeliyle neredeyse aynı olduğunu görmekteyiz. Arka taraflara doğru ilerlediğimizde ise çok sert olmayan yuvarlak hatlara sahip olan araç modern ve kibar bir görünüm sunmakta. Aracın içerisine baktığımızda özellikle direksiyon ve gösterge grupları markanın birçok modeliyle aynı. Ticari araç olmasından dolayı ön konsol üzerinde birçok evrak ve belgenin konulacağı gözler bulunmakta. Oldukça işe yarayan bu gözler kullanışlılık açısından çok iyi. Bu gözlerin yanında raacın birçok yerinde yine birçok irili ufaklı yerler mevcut. Otomobilde hissedilen kalite algısı pek yüksek değil çünkü otomobilin birçok yerinde sert bir plastiğe yer verilmiş. Ayrıca raacın yalıtımında da rahatsız eden sorunlar bulunmakta. Yüksek hızlarda içeriye oldukça fazla ses girmekte bu da sürüş zevkini aşağılara çekmektedir.
Aracın hacim konusuna gelince diğer rakiplerinden alta kalır hiçbir yanının olmadığını söylemek mümkün. Arka koltukları diğer rakiplerine göre biraz daha yüksek olarak yerleştirilmiş. Sürgülü olan arka kapılarından sağda olanında açılabilen kelebek bir cama yer verilmiş.
2013 Volkswagen Caddy’nin yakıt verilerine baktığımızda manuel için 6.1 lt, otomatik şanzıman için ise 6.3 lt. Araçta bulunan çekiş kontrol sistemi ve ESP ile uyguladığınız güç güvenli bir şekilde taşınabilmekte. Üst hızlara gelindiğinde kayma eğilimi hissedildiği anda ESP anında gerekli olan frenlemeyi devreye sokuyor ve sadece çekiş kontrol sistemi devre dışı bırakılabiliyor. Hem iş hem de diğer aktiviteler için kullanılabilecek en uygun otomobillerden olan 2013 Volkswagen Caddy, ülkemizde özellikle MPV düşünenlerin tercih ettiği bir otomobil modeli. Hafta içlerinde işiniz için hafta sonlarında ise piknik ve aileniz için kullanabileceğiniz Caddy, 60.000 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Sadece ticari bir araç düşünüldüğünde bu fiyat biraz fazla gelebilir fakat günlük ihtiyacınız için kullanılabilecek bir binek otomobili de aldığınızı düşünürseniz bu fiyat makul seviyelerde.

2013 Volkswagen Caddy Resimleri

Yukarı