OtoSevdam.Com

2014 Yeni Audi Q7 2014 Yazında Satışta

2014-AUDI-Q7
Ünlü alman otomotiv firması Audi en çok beğenilen modeli olan Q7’nin yeni versiyonunu 2014 yılının ağustos ayında satmayı planlıyor. Aynı platformda yer alan rakibi yeni Bmw X5’in piyasaya çıkmasıyla rekabet ortamından uzaklaşmamak adına bu güncellemeye önem veriliyor. Yeni Audi Q7 de değişen tasarımla birlikte araçta kullanılacak malzemelerde de önemli değişiklikler gözlenecek. Zira araçta çelik ve alüminyum ağırlıklı malzemelerin kullanılacağı biliniyor. Bu değişikliklerin aracı yaklaşık 350 kilogram hafifleteceği bildirildi. Araçta yapılan diğer güncellemeler değinecek olursa yeni led farları, standart 19 imçlik jantlar ve diğer modellerde bulunan ön ızgara olarak sıralamak mümkün.
Teknolojik yenilikleri de üzerinde barındıracak olan yeni Audi Q7 de +g internet bağlantısı olacak. Ayrıca opsiyonel olarak sunulacak olan koltuk kapasitesini 7 kişiye kadar arttırma imkanı da bulunacak.
Yeni Audi Q7 de 3.0 ve 4.2 litrelik TDI dizel motorlar ile 3.0 ve 4.0 litrelik TFSI benzin motorları yer alırken hybrid modelleri de üretilecek. Ayrıca ilerleyen dönemde dört silindirli motorlara da yer verilmesi bekleniyor.

2014 Audi Q7 Resimleri

Yukarı