OtoSevdam.Com

M Performance paketine BMW 2 Serisi Coupe

BMW MPP F22
“BMW” şirketi kendisinin yeni “2-Series Coupe” modeli için “M Performance” aksesuar takımını açtı. Fabrika tüning paketi alıcılara otomobilin dış görünüşüne bireysellik katmaya, onun teknik bölümünün verimliliğini iyileştirmeye ve dinamiğini hızlandırmaya sağlar. Böylece, istenilen modifikasyona görsel olarak en güçlü “BMW M235i” sürümü üslubu vermek olur. “M Performance” daha detaylı bilgileri gelecek yıl “BMW 2-Serisi” ile birlikte piyasaya sürülecek.

Paketin şüphesiz önemli bir parçası olan spor body-kit splitteri ve üç hava çıkıntısı olan yeni ön tampon, kandarlarda yan eklentiler ve bagaj bölümün kenarında ince karbon spoyler içerir. Yabancı staylinq için siyah ızgara, dekoratif çizgiler, ses boğucu için kromlaşdırılmış veya karbon borular, parlak fren sistemi supportları (kırmızı, turuncu ve sarı) ve iki tür tasarımda 19 inçlik jantlar da elde edilebilir.

“BMW M Performance”, ayrıca “2-Series Coupe” nin yüksekliğini 20 mm düşürmeyi, freni güçlendirmeyi ve aktarma organlarının kalitesini arttırmayı sunuyor.

Örneğin, “BMW 220d Coupe” nin verimliliğini 16 beygir gücü ve 40 Newton metre çoğaltılabilir, bu ise demektir ki, şimdi 2.0-litrelik turbodizel 200 hp ve 420 Nm maksimum tork verecek anlamına geliyor.

“BMW M Performance” tüninginin fabrika programı en hızlı “M235i” seçeneği için de bazı geliştirmeler sunuyor – güçlü sesi olan spor gaz bırakma sistemi ve yüksek dirence sahip ayırıcı.

2014 Bmw 235i Resimleri

Yukarı