OtoSevdam.Com

2014 Yeni BMW 4 Serisi Coupe

bmw_m4_coupe_www.otosevdam.com
BMW nin yeni 4 serisi Coupe modeli tamamen sportif bir anlayışın göstergesidir. Model satışına 2014 yılının ocak ayında piyasaya sunulacak. Yeni coupe bir önceki serisine göre daha geniş ve dingil mesafesi daha büyüktür. Gergin silüeti ve düşük yapısı arabaya sportif ve dinamik bir görünüm kazandırmış durumda.
Coupe aynı zamanda geleneksel çizgilere sadık kalarak uzun kaput ve 3 serisi modellerde görmeye alıştığımız ön ızgarayı da bünyesinde bulundurmuş.
Yeni coupe başlangıç aşamasında üç farklı motor seçeneği sunuyor. Bunlar; altı silindirli 435l coupe, dört silindirli benzinli 428i coupe ve dört silindirli dizel motorlu 420d dir. Tüm motorlar Twinpower turbo teknolojisi ile donatılmıştır ve güçleri 306 hp ve 184 beygire kadar çıkmaktadır.
Altı ileri manual şanzımanın dışında otomatik vites seçenekleri de bünyesinde bulunduran araç BMW xDrive dört çeker modelleri de bünyesinde bulunduracaktır. Yeni 4 serisi Coupe önceki 3 serisine göre daha geniş olup daha büyük dingil mesafesine sahiptir.
BMW 4 serisi coupe fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız

Yukarı