OtoSevdam.Com

2014 Modifiyeli BMW M6 Coupe Frankfurtta Tanıtıldı

Almanya nın dünya oyomobil sektöründe en büyük markalarından bir tanesi BMW bu yıl 65. Si düzenlenen uluslararası Frankfurt Otomobil fuarında “Hamann Motorsport” tarafından modifiye edilen dört kapılı “BMW Hmann Mirror GC” yi tanıttı.
Araç genel olarak 1.5 yıl önce Cenevrede tanıtılan “BMW Gran Coupe” ni bir çok özelliklerine dayanan iki kapılı “M6 Mirror” u andırıyor.
Tamamen estetik kaygılarla tasarlanan araç yüksek ölçekli aerodinamik yapısı, geniş jantlar ve özel üretim teknik özelliklerle kendini belli ediyor.
Tüm ayrıntıları saldırgan bir yapıda olan araç sportif karakterini rahatça vurguluyor. Büyük hava çıkışlarına sahip olan yeni ön tampon, üzerinde havalandırma takviyeleri bulunan karbon kaput ile araç yarışlara hazır duruma getirilmiş.
Yeniden işlenmiş arka tampon ve bagaj kapağının devamı olan spoylar arabanın arka kısmını süslemiş durumda. Bunun yanında aracın dış görününümünde yan etekler, arka tampon, siyah ses boğucu borular ve Hamann şirketinin logosu görülüyor.
Araç da ön diskler 265/30, arka diskler ise 305/25 ebatlara sahip. “Hamann Mirror GC” nin içinde siyah eklentili pahalı beyaz derileri özelleştirilmiş pedallar ve üzerinde Alman üreticinin logosu olan siyah halılar bulunmakta.
BMW Hamann Mirror Resimleri;

Yukarı