OtoSevdam.Com

Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse Jean Resimleri

2014 Yeni Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse Jean

Bugatti-veyron-grand-sport-vitesse-jean-www.otosevdam.com (2)
65. si düzenlenen uluslararası otomobil fuarında hiç şüphesiz yüzlerce otomobil sergilendi. Bu otomobillerin kimisi çok ucuz kimisi ise çok pahalı. Kimisi spor görünümlü iken kimiside klasik görünümlü olabiliyor.
İşte bu noktada hem pahalı hem lüks hem spor hem hızlı bir süper araba olan Bugatti Unutulmayacak nitelikte olan özel Veyron un tanıtımını gerçekleştirdi.
Sayılamayacak derece de özellikleri bulunan süper araba “Bugatti Veyron” un ailesine yeni bir isim dahil oldu. Frankfurt otomobil fuarında Bugatti şirketinin kurucusu ve sahibi olan Ettore Bugatti nin büyük oğlu Jan Bugattinin şerefine sınırlı sayıda üretilecek olan yeni bir otomobil tanıtıldı. Ve bu otomobilden tam olarak üç adet üretilecek.
“Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse Jean Bugatti” adlı yeni süper araba ile artık Bugatti efsaneleri sıralamasında 6. Lığa yükselen ve şirket tarihinde önemli bir role sahip olan araba olmuştur. 1. Araç 24 saat Le Mans yarışlarında iki defa galip gelen Jan-Pierre-Vimille ya adanmıştı. 2. Araç ise 27 yaşında bugatti şirketinin başkanı olan bugattinin büyük oğlu Jan ın şerefine yapılmıştı.

Yukarı