OtoSevdam.Com

2014 Chery Chance Genel Özellikleri Ve Fotoğrafları

Chery Chance 2014 (2)

Güçlü, atak ve sizi her türlü kazadan koruyacak bir araç ister misiniz? CheryChance 2014, tasarımları ve son teknoloji motoru ile size maksimun gücü ve en iyi korumayı sunuyor. Bu sayede yollarda hızlı bir şekilde giderken kazalara karşıda en iyi şekilde korunmuş oluyorsunuz.

Direksiyon başına geçtiğiniz zaman, CheryChance modeli size dört dörtlük bir güven duygusu veriyor. Zarif ve sportmen bir görünümün yanı sıra zengin ve konforlu iç tasarımı size en iyi yolculuk keyfini sunuyor. Gerek şehir içinde gerekse de şehir dışında uzun yolları çok kısa sürede gidebiliyorsunuz. Ayrıca aracın konforlu olması sayesinde de bu yolları sanki olması gerekenden çok daha kısa sürede gitmişsiniz gibi hissediyorsunuz.

CheryChance 2014 daha iyi bir performans vermek için güçlendirilmiş motoru ile karşınıza çıkıyor. CheryChance’in 1.6 lt VT MMT DOHC 16 supap sıralı ve 2.0 lt AT DOHC 16 supap sıralı iki farklı motor seçeneği bulunmaktadır. Her iki motorda ürettiği tüm gücü yola en iyi şekilde aktarıyor. Bu sayede de motordan maksimun verimi almış oluyorsunuz. 1.6 lt hacmine sahip olan motor 126 hp’lik devasa bir güç üretiyor. 2.0 lt’lik motor ise 136 hp’lik bir güç üretiyor. Bu güçler ile yollarda çok hızlı bir şekilde ilerleyebiliyorsunuz. 1.6 lt motor hacmine sahip olan araçlar saatte 180 km/h hızla giderken 2.0 lt motor hacmine sahip olan araçlar ise 186 km/h’lik bir hıza çıkabiliyor.

CheryChance 2014 modelleri motor güçleri kadar yakıt tüketimleri ile de ön planda Ürettiği güce bakıldığı zaman aracın 100 kilometrede ortalama 8.9 litrelik yakıt tüketimi gayet normal gibi duruyor. Özellikle kendi sınıfındaki ve motor gücündeki araçlar arasında bu yakıt tüketim oranı normal seviyelerde. Ancak aracın motor hacmi arttığı zaman yakıt tüketim oranı da daha üst seviyelere çıkıyor. Araçta kullanılan 57 litrelik yakıt deposu sayesinde yüksek yakıt tüketiminde bile uzun mesafeler rahat bir şekilde gidilebiliyor.

Son yıllarda popülerliği giderek artan CheryChance sportif görünüşü ile kısa sürede herkesin tutkusu haline gelecek.

2014 Chery Chance Resimleri

Yukarı