OtoSevdam.Com

2014 CHERY Niche Genel Özellikleri Ve Resimleri

CHERY Niche 2014 farlar

CHERY Niche 2014, ilk bakışta etkisi altına alan bir tasarımı ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Kesintisiz akan çizgisi, uyum ve denge duygusunu size bir arada hissettirmeye yetecek. CHERY Niche’in ana konsepti dünyaca ünlü İtalyan Pininfarina şirketi tarafından yapıldı ve lider Alman teknolojisi sayesin araca hayat verildi. Aracında tasarımına baktığınız zaman onu aklınızdan çıkartmanız bir daha mümkün olmayacak.

CHERY Niche 2014, özellikle sedan tasarımlı araçlar arasında şıklığı ve performansı ile ön plana çıkmayı başaran bir yapıya sahip. Keskin çizgiler sayesinde farklı bir görünüme kavuşmayı başaran CHERY Niche tasarımı ile tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracak.

Bir sürücü için konfor en önemlisidir. CHERY Niche modelinde bu konforu bulacaksınız. Yol bilgisayarları, koltuk arkasındaki bilgisayarlar, deri koltuklar, kullanışlı ön ve orta konsol ve bunlardan daha fazlası yolculuk sırasında size istediğiniz her şeyi sunacak. Gerek şehir içi gerekse de şehir dışı mesafeleri çok kısa sürede gidecek ve zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacaksınız.

CHERY Niche 2014 modelinde 2 farklı motor tüpü kullanılıyor. Bunlardan bir tanesi 1.6 litrelik hacmime sahip olan VVT MT DOHC 16 supap sıralı motor. Tüketicilere sunulan diğer bir motor seçeneği ise 2.0 lt AT DOHC 16 supap sıralı motor. Her iki motorun ürettiği güçte kendi sınıfı arasında oldukça iyi.1.6 lt hacimli motor 126 hp güç üretirken 2.0 lt hacimli motor ise 136 hp’lik bir güç üretmektedir. Bu güçlerden doğan hızlar ise sırası ile 180 km/h ve 186 km/h.

Aracın motor gücünün yüksek olması yakıt tüketimini de yansıyor. 57 litrelik bir yakıt deposuna sahip olan CHERY Niche 2014, şehir içi ve şehir dışı ortalama yakıt tüketimi 8.9 litre. Aracın ürettiği güce ve gösterdiği performansa göre yakıt tüketimi de standart bir seviyede.

Şehir içi kullanımın yanı sıra şehir dışı kullanımda da maksimun verimi alabileceğiniz, konforlu, güvenilir, yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti iyi olan bir araç arıyorsanız CHERY Niche sizin için en iyi seçimlerden bir tanesi olacaktır.

CHERY Niche Fotoğrafları

Yukarı