OtoSevdam.Com

2014 Chevrolet Aveo Sedan Genel Özellikleri Ve Resimleri

Chevrolet Aveo Sedan 2014 (5)

ChevroletAveo Sedan 2014, etkileyici tasarımları ve akıllı saklama yerleri sunuyor. 5 kişilik oturma kapasitesine sahip olan otomobil, konforlu yolculuklarda vazgeçilmez yol arkadaşınız olacak. Tasarımında ötesinde otomatik ve manuel vites seçenekleri, üstün yol tutuşu ve ekonomik motoru ile size en iyi sürüş deneyiminizi yaşatacak.

ChevroletAveo Sedan 2014 akıllı iç tasarımı ve saklama alanları ile sizi etkilemeyi başaracak. Özellikle göz önünde olmayan saklama alanları küçük eşyalarınızı koymanız için ideal bir çözüm oluşturuyor. Bunun yanı sıra 7 inçlik dokunmatik ekran sayesinde akıllı telefonunuza bağlanabiliyor ve içeriklerine göz atabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra cihazınızdaki müzikleri de dinleme şansınız bulunuyor.

ChevroletAveo Sedan 2014 modelinde baştan aşağı yenilenen dış tasarım oldukça şık bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Krom kaplı olan ön farlar araca farklı bir görünüm kazandırıyor. Aerodinamik bir yapıya sahip olan aracın belirgin olan çizgileri önden arkaya kadar uzanıyor ve şık tasarımlara sahip olan arka farlarda son buluyor. Bu da aracın sıra dışı görünmesini sağlıyor.

ChevroletAveo Sedan modeli tasarımı kadar motor gücü ile de ön plana çıkmayı başarıyor. Araçta 4 silindirli ve 86 PS güç üreten bir motor bulunuyor. Bu motordan açığa çıkan gücün ürettiği hız 171 km/h. Araç ürettiği tüm gücü başarılı bir şekilde yola aktarmayı başarıyor. Bu sayede de maksimun performansın alınması sağlanıyor.

ChevroletAveo Sedan 2014 yakıt tüketimi konusunda birçok rakibini geride bırakmayı başardı. .Şehir için kullanımlarda yakıt tüketimi sadece 7.1 litre. Bu oran şehir dışı kullanımlarda ise 4.6 litreye düşüyor. Bu sayede de yakıt tüketimi birçok araca göre oldukça ekonomik oluyor. Araçta bulunan 46 litrelik yakıt deposu sayesinde de uzun mesafeli yolculuklara durmadan devam edebiliyorsunuz.

Araç tasarımı ve yakıt konusundaki başarısının yanı sıra güvenlik açısında da birçok ödül almayı başardı. EuroNCAP’tan 5 yıldız almayı başaran araç güvenlik konusunda ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor. Araçta bulunan darbe emme özellikleri sayesinde en büyük darbeler bile büyük oranda azaltılabiliyor. Bu sayede de araç içerisindeki sürücü ciddi hasarlar almıyor.

2014 Chevrolet Aveo Sedan Fotoğrafları

Yukarı