OtoSevdam.Com

2014 Chevrolet Cruze Hatchback Genel Özellikleri Ve Resimleri

Chevrolet Cruze Sport6
Yeni tasarımı ile ChevroletCruzeHatchback 2014, özellikle hayranlarının beklentilerini karşılıyor. Araçta kullanılan keskin çizgiler ve aerodinamik yapı, aracın daha farklı ve sıra dışı görünmesine yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra önden arkaya kadar uzanan keskin çizgilerde yine aracın şık görünmesine katkıda bulunuyor. Bunun yanı sıra iç kısımlarda yapılan değişiklikler sayesinde aracın daha konforlu olması ve sürüş keyfinin daha da artırılmasını sağlıyor.

İç tasarımda kullanılan kaplamalar sayesinde aracın iç kısmı daha ferah bir görünüme kazandırılıyor. Bunun yanı sıra akıllı saklama alanları sayesinde elinizin altındaki birçok eşyayı saklayabiliyorsunuz. Orta konsolda bulunan 7 inçlik ekran sayesinde aracınızın kontrolünü sağlayabiliyor ve istediğiniz zaman akıllı cihazlarınızdaki müzikleri dinleyebiliyorsunuz.

Şık iç ve dış tasarıma sahip olan ChevroletCruzeHatchback 2014, bunu kullandığı motor ile de destekliyor. 4 silindirli ve 1598 cc hacmindeki motoru toplam 117 PS’lik bir güç üretiyor. Bu güç sayesinde yolda saatte 185 km/h’lik bir hızla gidilebiliyor. Aracın ürettiği bu gücü kontrol etmek için geliştirilen süspansiyonlar sayesinde yolda güvenli bir şekilde gidebiliyorsunuz. Yol tutuşu ve direksiyon hâkimiyeti sayesinde en keskin virajlardan bile kolay bir şekilde çıkabiliyorsunuz.

1598 cc’lik bir motora sahip olan aracın yakıt tüketiminin fazla olması bekleniyor. Ancak şehir dışında 100 km’de sadece 5.3 litre yakıt tüketen Chevrolet Cruze Hatchback, ekonomi konusunda size büyük katkı sağlayacak. Aracın şehir içindeki yakıt tüketimi ise sadece 9.4 litre. 60 litrelik bir yakıt deposuna sahip olan bu araç sayesinde bir depo ile 1200 km’lik bir yolu hiç durmadan gidebiliyorsunuz.

Birçok özelliği ile ön plana çıkan ChevroletCruzeHatchback 2014, güvenliği ile de zirveyi zorlamayı başarıyor. EuroNCAP’tan alınan 5 yıldız aracın güvenlik konusunda ne kadar başarılı olduğunu bir göstergesi. Chevrolet Cruze Hatchback bulunan darbe emme özelliği sayesinde kaza sırasında oluşan darbeler en aza indiriliyor. Bunun yanı sıra hava yastıkları da yolcuların alacağı darbeyi en aza indirerek olası bir ölüm ya da ağır yaralanma riskini en aza indiriyor. Bu sayede de yolcular güvenli bir şekilde seyahat edebiliyor.

2014 Chevrolet Cruze Hatchback Resimleri

Yukarı