OtoSevdam.Com

2014 CHEVROLET Spark Genel Özellikleri Ve Resimleri

2013-chevrolet-spark-1
CHEVROLET Spark 2014 çarpıcı bir görünüme sahip olan cazip bir şehir otomobilidir. Dışarıdan bakıldığı zaman kompakt bir görünüme sahip olsa da 5 yetişkin kişinin rahat bir şekilde binebileceği geniş bir iç hacme sahiptir. Kullanım maliyetlerinin düşük olması, güvenliğin yüksek olması sayesinde şehir için en ideal küçük otomobillerden bir tanesi haline gelmiştir.

CHEVROLET Spark bagaj kapasitesi ile de dikkatleri çekmeyi başarıyor. 170 lt hacmindeki bagaja her türlü eşyanızı koyabiliyorsunuz. Bagaj kısmında bulunan akıllı bölmeler sayesinde küçük eşyalarınızı, kartlarınızı, araç park biletlerini, bozuk paraları, değerli eşyalarınızı rahat bir şekilde saklayabiliyorsunuz. Arka koltuklar yatırıldığı zaman bagaj hacmi 873 litreye çıkıyor ve bu da size daha fazla yük taşıma imkanı tanıyor.

CHEVROLET Spark 2014 modelinin 864 kg. Aracın ağırlığı 1367 kg’a çıkana kadar yükleme yapabiliyorsunuz. Tavana ise maksimun 50 kg’lık bir yükleme yapabilirsiniz.

CHEVROLET Spark küçük bir araç olmasına 4 silindirli ve 82 PS güç üreten motoru ile gerek şehir içinde gerekse de şehir dışında tüm beklentileri karşılıyor. Araç ile ulaşabileceğiniz maksimun hız 164 km/h. Bu sayede gitmek istediğiniz yere kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca motordan açığa çıkan güç ve aracın hafif olması sayesinde 100 km/h’lik hıza 12.7 saniyede ulaşabiliyorsunuz.

Bir araç için en önemli şeylerden bir tanesi yakıt tüketimi. CHEVROLET Spark’da yakıt konusunda aradığınızı bulacaksınız. Şehir için tüketimler 100 km’de sadece 6.6 litre. Şehir dışı tüketimlerde ise bu oran 4.1 litreye kadar düşüyor. Bu da ekonomik açıdan sürücüye fayda sağlıyor. Kendi alanındaki araçlar baz alındığı zaman Spark’ın yakıt tüketimi oldukça düşük. 35 litrelik yakıt deposu da bu anlamda araç için yeterli oluyor.

CHEVROLET Spark 2014 en sevdiğiniz müzikleri dinlemek isteyeceğiniz türden bir araç. Geliştirilmiş radyo ve MP3 çaları ile her türlü şarkıyı aracınızda dinleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra bluetooth bağlantısı ile de iPod ve MP3 çalarlarınızda bulunan şarkıları dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca AUX-in ve USB soketleri ile de farklı cihazları müzik sistemine bağlayabiliyorsunuz.

Küçük tarzda binek araçlarının vazgeçilmezi olan CHEVROLET Spark, hem özellikleri hem de tasarımı ile şimdiden zirveyi zorlamaya aday.

2014 CHEVROLET Spark Resimleri

Yukarı