OtoSevdam.Com

2014 Fiat Freemont Genel Özellikleri Ve Fotoğrafları

2014 Fiat Freemont Genel Özellikleri gelişmiş hali ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Fiat Freemont özelliklede geniş ve ferah içyapısı ile ailelere hitap ediyor. Ayrıca yeni anlayıştaki dış tasarımı ve keskin hatları ile bir bakışta sizi büyülemeyi başaracak.

2014 Fiat Freemont Genel Özellikleri teknik özellikleri ile de sizi kendisine hayran bırakmayı başaracak. Fiat Freemont motor özellikleri ise: 4 silindirli ve 125 hp güç üreten motor, ön çekili direk enjeksiyon ve 6 ileri manuel vites, Comman Rail tipi multijet tt direk enjeksiyon motor. Kısacası bunlar aracın motor özellikleri olarak ön plana çıkıyor.

2014 Fiat Freemont genel boyutları: Dingil mesafesi 2890mm, toplam uzunluk 4888mm, toplam genişlik 1878mm, toplam yükseklik 1705mm, aracın toplam ağırlığı 1874 kg ve yakıt deposu kapasitesi 77.6 lt.

2014 Fiat Freemont yakıt tüketim ve performans özellikleri: Maksimun hız 195 km/h, 0 – 100 arası hızlanma süresi 11.0 saniye, dizel yakıt sistemi, şehir için km başına yakıt tüketimi 8.3 lt, şehir dışı yakıt tüketimi 5.3 lt ve ortalama yakıt tüketimi 6.4 lt. Aracın CO2 emisyonu ise 169 gr/km’dir.

2014 Fiat Freemont görünüşü ile ilk bakışta sizi etkilemeyi başaracak. Araçta yer alan anahtarsız çalıştırma sistemi sayesinde aracınızı kolayca çalıştırabileceksiniz Ayrıca dış dikiz aynaları ısıtma sistemi ve çift kademeli kliması ile zorlu yol şartlarında zorlanmadan ilerleyebileceksiniz.

Araçta 17” çelik ve alüminyum alaşımı jantlar kullanılıyor. Ayrıca araç içerisinde pusula göstergeli bir yol bilgisayarı ve hız sabitleme sistemi bulunmaktadır. Yoğun sis altında ya da görüşünüzün sıfıra indiği anlarda bu sayede yolunuza kolayca bulabiliyorsunuz.

2014 Fiat Freemont Özellikleri sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor. Ayrıca ABS, ESP, ERM, EPP ve TSC gibi güvenlik sistemleri sayesinde yolculuklar daha da güvenli bir hale geliyor. Bu sayede aracınız ile yolda giderken direksiyon hâkimiyetini daha kolay sağlama şansınız oluyor. Kısacası 2014 Fiat Freemont aileler için ideal bir seçim olma yolunca ilerliyor. Konforlu ve geniş iç hacmi sayesinde artık yolculuklar sizin için daha konforlu hale gelecek.

2014 Fiat Freemont Resimleri

Yukarı