OtoSevdam.Com

2014 Ford Focus İnceleme Ve Tanırım Filmi

ford-focus-2014-www.otosevdam.com
Ford Focus’un yeni modelleri en son gelişen akıllı teknolojiler ile donatılmakta. Bu anlamda piyasanın ilki olan Ford, 2014 Ford Focus modeli ile kullanıcılarına hem daha fazla konforlu hem de daha eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşattırmayı hedef edinmiş.
Dünyadaki en çok satan otomobiller arasında 2. Sırayı alan Ford Focus, bu başarısını gösterdiği birçok yeniliğe borçlu. Araçlarında kullandığı teknolojiler ile birçok alanda ‘’en’’ seçilmeyi başaran marka en son olarak otomobil güvenliği konusunda 5 yıldız almayı başarmış durumda. 2014 Ford Focus en büyük rakibi olan Volkswagen GTI ile bir yarış içerisinde olmasına rağmen bu yarışı hep önde sürdürmekte. 2013 yılında yeni araçları için yapılan NHTSA testlerinde ön çarpışma, yan çarpışma ve devrilme testlerinde çok yüksek puanları alan 2014 Ford Focus, bu alanda da rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. Bu kadar yüksek donanımlara sahip olmasına rağmen fiyatlar her zaman kullanıcılar için uygun olmasıyla da beğenileri topluyor. Hiç kuşkusuz en çok tercih edilmesinin altında yatan ana sebepler de bunlar olsa gerek.
Otomobillerinin geniş olmasını isteyen kişiler için Ford Focus Sedan, otomobilinin spor olmasını sevenler için ise Ford Focus ST gibi pek çok farklı versiyonu bulunan 2014 Ford Focus’larda tek dikkat çeken olumsuz yan ise ön konsolların kullanıcılar için çok karışık duruyor olması. Bu karışıklık otomobili sürerken tüm öğelere müdahale etmek istenildiğinde sürüş dikkatinin dağılmasına yol açıyor. Aracı ilk defa kullanan kullanıcılar ön konsolu çok fazla karışık bulduklarını ısrarla belirtmekteler. Aracı kullandıkça giderilen bu karışıklık duygusu yerini sadece kullanım ve erişim zorluğuna bırakıyor ileride.
Mükemmel donanımı ve son teknoloji ile donatılan bir 2014 Ford Focus sahibi olmak istiyorsanız, internet üzerinden hizmet veren Ford bayilerine bir göz atmanız yeterli. Çoğu zaman yüksek tutarlarda kredi kullanımına da imkan veren firmalar bu sayede sizi bir 2014 Ford Focus sahibi yapmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. 60 aya varan kredi seçenekleri ile istediğiniz 2014 Ford Focus’a sahip olmak sizin elinizde.
2014 Ford Focus Tanıtım Filmi;

Yukarı