OtoSevdam.Com

2014 Ford Galaxy Genel Özellikleri Ve Fotoğrafları

İyi bir sürüş keyfi için birinci sınıf bir araba seçmeniz gerekmektedir. Bu anlamda Ford sürücülere oldukça kaliteli bir araç sunmaktadır. Birçok özelliği ile kullanıcılarının beğenisini kazanan Ford Galaxy şimdiden pek çok insanın sipariş listesine girmiştir. Ford Galaxy özellikle esnek iç yapısıyla oldukça beğenilmektedir. Aracın özellikleri sürücülerin bir arabadan bekleyebileceklerini tam anlamıyla karşılamaktadır. Zaten bu sebepten dolayı da çoğu insan bu araçtan sipariş etmektedir. Birinci sınıf sürüş keyfi ile yorulmadan araç kullanmak isteyenler için oldukça iyi bir seçenek olacaktır. 2014 Ford Galaxy Genel Özellikleri insanların oldukça hoşlanacağı şekilde ayarlandığı için aracın kullananlardan sürekli olarak memnuniyet yorumları gelmektedir.
2014 Ford Galaxy Genel Özellikleri içerisinde en çok ön plana çıkan aracın sürüşte insana zorluk çıkarmamasıdır. Hem görsel tasarım hem de teknik tasarım açısından oldukça kaliteli bir şekilde üretilmiştir. Teknik özelliklerinden bahsedecek olursak ilk söyleyeceğimiz aracın MPV tipi gövdeye sahip olduğudur. Aracın yakıt tipi dizeldir. Ford Galaxy tek model olarak üretilmiştir ve sadece 2.0L Duratorq TDCI 163PS modeli bulunmaktadır. Ford Galaxy’nin şanzımanı 6 ileri Powershift otomatiktir. Motor hacmi 1997 m3’tür. Aracın toplam yakıt kapasitesi 70 litredir. Maksimum saatte 199 km yol almaktadır. Araç şehir içi 7,4 L yakıt harcarken şehir dışı 5,2 L yakıt harcamaktadır. Kısacası hem ekonomik hem de oldukça kullanışlıdır.
2014 Ford Galaxy Genel Özellikleri içinde dikkat çeken bir diğer kısım ise görsel tasarımıdır. Araçta ön tampon ve ızgara ön plana çıkartılmıştır. Ford genel olarak tüm araçlarında hareket halindeyken rahat olmayı düşündüğü için aracın dış tasarımını oldukça estetik yapmıştır. Yani yoldayken dış etkenlerden etkilenme ihtimali çok azdır. Krom ayrıntılarda oldukça dikkat çekmektedir. Aracın rengi siyah, aytozu gri ya da gece mavisi olabilmektedir. Aracın jantları ise Galaxy 7×17″ alüminyum alaşımlı modelindedir. Aracın iç tasarımı oldukça lüks olacak şekilde düzenlenmiştir. Özellikle deri döşemeler kullanıcılarının oldukça hoşuna gitmektedir. Ön koltukla arka koltuklar arasında yeterince mesafe vardır. Bu sayede hem sürücü hem de yolcular rahatça yolculuk yapabilmektedir.

2014 Ford Galaxy Resimleri

Yukarı