OtoSevdam.Com

2014 Ford Kuga Genel Özellikleri Ve Fotoğrafları

2014 Ford Kuga yenilenen tasarımı ile hayranlarını kendisine hayran bırakmayı başarıyor. 1.6L EcoBoost motor ile beraber gelen yeni otomatik şanzıman, akıllı teknolojileri, akıllı bir şekilde geliştirilmiş bir 4×4 çekiş sistemi, sportif dış tasarımı ve geniş iç hacmi sayesinde size unutamayacağınız bir sürüş deneyimi yaşatacak. Kısacası 2014 Ford Kuga Genel Özellikleri size çok farklı bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

2014 Ford Kuga’da akıllık dört çeker çekiş sistemi kullanılıyor. Bu sayede her türlü yol ve arazi şartlarında aracınız ile kolay bir şekilde gidebiliyorsunuz. Araçta bulunan aktif şehir içi güvenlik sistemi düşük hızlarda bile aracınız ile kaza yapmanızı önlemek için otomatik fren yaparak kaza oranını en aza indiriyor. Ayrıca SYNC sistemi sayesinde aracınızı kontrol ederken bir yandan da sesli komut sistemi ile aracınızın müzik sistemini kontrol edebilecek ve cep telefonunuza gelen mesajların okunmasını sağlayabilirsiniz.

2014 Ford Kuga Genel Özellikleri: Kasa tipi SUV, otomatik vites, 4WD çekiş sistemi olarak göze çarpıyor. Bunun yanı sıra aracın motor özellikleri: 1997cc motor hacmi, 140 hp motor gücü, 320 nm tork ve 4 silindir.

2014 Ford Kuga yenilenen özelliklerini yakıt tüketimine de aktarıyor. Araçta Dizel türü yakıt kullanılıyor. Aracın genel yakıt tüketimi 6.8 lt, aracın şehir içindeki yakıt tüketimi 8.5 lt ve şehir dışındaki yakıt tüketimi ise 5.8 litredir. Ayrıca aracınız ile 0 – 100 km/h arası hızlanma 10.7 saniyedir. Ayrıca aracın maksimun hızı da 183 km/h.

2014 Ford Kuga Genel Özellikleri bununla sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra aracın tasarımında yapılan değişiklikler boyutlara da yansıyor. Aracın toplam ağırlığı 1380 kg iken bagaj hacmi 410 litredir. Arka koltuklar yatırıldığı zaman bagaj hacmi daha da fazla olabiliyor. 2014 Ford Kuga’nın toplam uzunluğu 4443 mm, toplam genişliği 1842 mm ve toplam yüksekliği de 1710 mm’dir. Kısacası araçta yapılan değişiklikler sadece performansa değil aynı zamanda dış tasarıma da yansıyor. Ayrıca araçtaki iç konforun artırılması sayesinde de yolculuklar daha rahat hale geliyor.

2014 Ford Kuga Fotoğrafları

Yukarı