OtoSevdam.Com

2014 GEELY Emgrand HB Genel Özellikleri Ve Fotoğrafları

GEELY Emgrand HB 2014

Bir Çin otomobil markası olan Gelly 2014 yılında ülkemizde satışa sunduğu otomobiller ile büyük dikkat çekmeyi başardı. Son zamanlarda üretilen ve satışa sunulan modellerden bir tanesi olan GEELY Emgrand HB 2014 modeli de gerek şıklığı gerekse de performansı ile birçok kişinin tercihleri arasına girecek gibi duruyor.

GEELY Emgrand HB 2014 modeli oldukça şık bir dış tasarıma sahip. İnce ve keskin çizgiler ve buna ek tasarımlar ile araca ayrı bir hava katılıyor. Bu da tüketicinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Aracın içi ferah ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiş. Ancak içeride çok fazla lüks söz konusu değil. Aracın içi deri ile kaplı durumda. Bu da araca lüks bir hava katıyor. Ancak orta konsol bu lükslüğü bozuyor. Ama bir sürücünün ihtiyacı olan çoğu şey orta konsolda bulunuyor.

Araç uzun seyahatler için uygun olsa da çok fazla bagajınız varsa sorun yaşayabilirsiniz. Çünkü aracın bagaj hacmi 390 litre. Bu nedenle aracınıza bir tavan bagajı almanız gerekebilir.
GEELY Emgrand HB 2014 modelinde en çok göz çarpan performans. Araç 1266 kg’lık bir ağırlığa sahip. Bu ağırlık söz konusu olduğu zaman 106HP’lük güç üreten bir motorun bu aracı nasıl hareket ettireceği merak ediliyor. Ancak araç herkesi şaşırtmayı başarıyor. Aracın ürettiği 106 HP’lük güç gerek şehir için gerekse de şehir dışı kullanımlarda aracı rahat bir şekilde hareket ettirebiliyor. Motorun ürettiği güçten kaynaklanan hız ise 170 km/h.

GEELY Emgrand HB 2014 modeli 50 litrelik bir yakıt deposuna sahip. Ortalama 90 km/h hızla gidildiği zaman şehir dışındaki yakıt tüketimi 100 km’de 6.15 litre. Bu ağır bir araç için oldukça uygun bir oran. Aracın şehir içindeki tüketimi ise 100 km’de 9.15 litre. GEELY Emgrand HB 2014 modelindeki ortalama yakıt tüketimi ise 7.25 litre.

Yakıt konusunda tasarruf etmek isteyen ve yolda güvenlik isteyen birisi için GEELY Emgrand HB 2014 modeli en iyi tercihlerden bir tanesi. Zira aracın kazalara karşı güvenliği birçok ünlü markadan daha da iyi konumda bulunuyor.

2014 GEELY Emgrand HB Fotoğrafları

Yukarı