OtoSevdam.Com

2014 Hyundai İ20 Genel Özellikleri Ve Fotoğrafları

Bir arabanın iyi olması için sadece birkaç özelliğinin iyi olması yeterli değildir. Genel olarak tüm özelliklerinin yeterli olması gerekir. Bu konuda Hyundai oldukça başarılı işler çıkarmaktadır. Sahip olduğu pek çok özelliği insanların hoşuna gitmektedir. Özellikle dış tasarımı oldukça güzel bir şekilde ayarlanmıştır. Altıgen ön ızgarası oldukça şık bir görünüş sağlamaktadır. Bununla birlikte elektrikli katlanabilir aynaları ve şık farları oldukça dikkat çekmektedir. Bu tarz özellikleri insanların bu aracı kullanmasında oldukça etkili olmuştur. 2014 Hyundai i20 Genel Özellikleri oldukça yeterli düzeydedir. Bu yüzdende pek çok insana hitap etmektedir. Araç hem ticari sektörler hem de aileler için uygun bir arabadır.

2014 Hyundai i20 Genel Özellikleri oldukça yeterli düzeyde olduğu için birçok insanın favori listesine girmeyi başarmıştır. Özellikle teknik özellikleri oldukça beğenilmektedir. Bu nedenle pek çok insan bu aracı şimdiden satın almıştır. Daha fazla güç etkinliği için araca CWT özelliği eklenmiştir. CRDi teknoloji ile göz kamaştırmaktadır. Şanzıman sistemi 6 ileri düz vitestir. Tabi modeline göre 5 ileri düz vites olanı da vardır. 1.2 modelleri 5 vitesliyken 1.4 modelleri 6 viteslidir. Genel olarak aracın maksimumum ulaşabildiği hız saatte 168 kilometredir. Yakıt olarak modele göre benzin ya da dizel kullanılabilmektedir. Aracın yakıt deposu 45 litredir. Aracın şehir içi yakıt tüketimi 100 kilometre için 6,1 litredir. Şehir dışı ise 4,2 litredir.

2014 Hyundai i20 Genel Özellikleri içinde dikkat çeken bir diğer kısım ise tasarımıdır. Araç oldukça geniştir. Yani bu araçta seyahat ederken çok rahat olacağınıza emin olabilirsiniz. Tabi rahatlığının yanı sıra lüks tasarımdan da geri kalınmamış. Aracın içi oldukça lüks bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede birçok insanın beğenisini kazanmıştır. Araçta 5 adet koltuk bulunmaktadır. Bu sayede yolcular çok daha rahat bir şekilde yolculuk yapabilmektedir. Elektrikli açılır tavanı, otomatik sıcaklık kontrolü, 2-DIN müzik sistemi ve herkese uygun koltuk seçeneği insanlara oldukça cazip gelmektedir. Kısacası Hyundai i20 tüm özellikleri insanların hoşuna giden bir araçtır. Bu yüzdende oldukça fazla kullanıcısı vardır.

Hyundai İ20 Resimleri

Yukarı