OtoSevdam.Com

2014 Hyundai i40 Genel Özellikleri Ve Fotoğrafları

2014 Hyundai i40 Fotoğrafları sis farları

Oldukça beğenilen arabalardan birisi olan Hyundai i40 pek çok özelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Aracın ilk olarak çevre dostu olması oldukça beğenilen bir özelliktir. Bilindiği gibi pek çok araç bu konuda kötü sonuçlar vermektedir. Çevreyi kirleterek insanların yaşam alanlarının huzurunu bozmaktadır. Bunun farkında olan Hyundai bu konuda gerekli önlemleri alarak i40 modelini çevre dostu olacak şekilde düzenlemiştir. Yüksek yakıt verimliliğine sahip oluşu pek çok açıdan insanların işine yarayacaktır. Yani daha az yakıta daha fazla yol alabileceksiniz. Bu sayede yakıt için daha az para harcayacaksınız. Güvenlik açısından araçta 9-hava yastığı koruması vardır. Bu sayede daha güvenilir yolculuk yapabilirsiniz. 2014 Hyundai i40 Genel Özellikleri oldukça güzel bir şekilde tasarlanmıştır.

2014 Hyundai i40 Genel Özellikleri içinde dikkat çeken kısımlardan biriside teknik kısmıdır. Aracın yakıt türü dizeldir. Şehir içi yakıt tüketimi 100 kilometrede 7,6 litreyken şehir dışındayken 5.1 litredir. Ortalama yakıt tüketimi ise 6.0 litredir. Kısacası yakıt tüketiminde oldukça iyi sonuçlar almıştır. Aracın en iyi özelliklerinden biriside bagaj hacminin geniş olmasıdır. Tatiller için oldukça uygundur. 503 litre bagaj hacmi ile dikkat çekmektedir. Aracın maksimum hızı saatte 197 kilometredir. 0 kilometreden 100 kilometre hıza hızlanması ise 12 saniye sürmektedir. Şanzıman tipi ise 6 ileri otomatiktir. Motor açısından oldukça iyi sonuçları vardır. Bu yüzden pek çok insan tarafından tercih edilmektedir.

2014 Hyundai i40 Genel Özellikleri içinde yer alan görsel özellikleri de oldukça iyidir. Aracın karoser tipi sedandır. Yani çok daha şık bir görünüşe sahiptir. Aracın en önemli özelliklerinden birisi iç tasarımı ile dış tasarımı oldukça iyi bir uyum sağlamaktadır. Bu nedenle oldukça gösterişli bir görünüme sahiptir. Akıllı güvenlik sistemleri, çelik alaşımlı jantları, cam tavanı, deri döşeme koltukları ve Xenon farları gibi pek çok özelliği ile gösterişini herkese göstermektedir. Bu araç sportif ve modern görünümü ile herkese hitap edebilmektedir. Hyundai bu araçta bildiği tüm bilgileri harmanlamış ve ortaya hem gösterişli hem de oldukça kullanışlı olan i40 modelini çıkarmıştır.

2014 Hyundai i40 Resimleri

Yukarı