OtoSevdam.Com

2014 Makyajlı Kasa Honda Civic Sedan Türkiye’de!

2014 Makyajlı honda civic (2)

 

Dünyaca ünlü Japon otomobil firması Honda en çok satan modeli olan Civic’i bilindiği üzere makyajlamıştı. Ancak ülkemizde makyajlı modelin satışa sunulması bir hayli gecikmişti. Bu gecikmenin ardından artık Makyajlı kasa Honda Civic şu an Ülkemizde de satışa sunulmuş durumda.

Makyajlı Honda Civic yaklaşık bir yıl önce Amerika da görüntülenmişti. Abd deki makyaj operasyonu daha detaylı iken ülkemizdeki makyajlı Civic lerin değişim kalemleri bir hayli sınırlı tutulmuş. Bilindiği gibi Amerikadaki makyaj işleminde en büyük değişiklik arka tasarım iken ülkemizde böyle değişikliğe gidilmemiş.

Yeni Makyajlı kasa Civic de yapılan en büyük değişiklik ise ön ızgara olmuş. Ön ızgarada eskiden honda logosunun üzerinden geçen krom şerit yeni modelde honda logosunun altından geçiyor.
Eski kasada iki sis farının arasında kalan bölümde sadece petekler varken yeni makyajlı Civic de ince uzun krom şerit eklenmiş.

Dış tasarımda göze çarpan en büyük değişikliklerden bir tanesi de jantlar olmuş. Çift renkli olan jantlar eğimli yapısı ile dikkat çeken bir yapıya sahip.

Araçta daha önceki versiyonlarda bluetooth bulunmazken yeni Makyajlı Civic de en çok eleştrilen yanlarından bir tanesi de bluetooth eklenerek giderilmiş oldu.

Yeni Makyajlı Kasa Honda Civic Sedan da birde Executi ve modeli olacak ve bu modelin özelliği ise anahtarsız çalışma ile deri koltuk olacak.

Yukarı