OtoSevdam.Com

2014 Mercedes Citan Genel Özellikleri

Mercedes Benz Citan Fotoğrafları (9)
2014 Mercedes Citan Genel Özellikler modeli ile yeni yıla damgasını vurmayı başarıyor. Özelliklede aracın önceki versiyonlarına göre geliştirilen özellikleri hem performans artışına katkıda bulunuyor hem de yakıt tüketimini azaltıyor. Bunun yanı sıra değiştirilen tasarımı ile de dikkatleri üzerine toplamayı her zaman olduğu gibi başaracak.

Mercedes Citan genel motor özellikleri: 1461 cc silindir hacmi, 90 hp beygir gücü, 200 mm maksimun tork, maksimun hız 160 km/h, 0 – 100 km/h arası hızlanma 14.9 saniye ve 5 ileri düz vites sistemi aracın öne çıkan motor özellikleridir.

Mercedes Citan genel yakıt özellikleri: yakıt türü dizel, şehir içi tüketim km başına 5 lt, şehir dışı tüketim km başına 4.4 lt, ortalama tüketim ise km başına 4.6 lt, km başına tüketim 21 kuruş ve toplam yakıt deposu 60 lt.

Mercedes Citan genel ölçüleri: toplam uzunluk 4321 mm, toplam genişlik 1829 mm, araç yüksekliği 1809 mm, aracın boş ağırlığı 1390 kg, bagaj hacmi 685 lt ve karoser tipi panelvan.
Mercedes Citan modelinde bulunan standart donanımlar: sürücü hava yastığı, yolcu hava yastığı, ABS, EBD ve ESP güvenlik sistemleri, yokuş kalkış sistemi, klima, yol bilgisayarı, ön kol dayama ünitesi, ön sis farları, çelik ve alüminyum alaşımı jantlar ve start & stop sistemleri aracın standart donanımları olarak göze çarpıyor.

2014 Mercedes Citan Genel Özellikler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Ayrıca araç içerisindeki tasarımların baştan aşağıya yenilenmesi sayesinde sürüş keyfide bir üst noktaya taşınıyor. Bu sayede aracınız ile uzun yolculuklarda bile rahat bir şekilde ilerleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra araçta kullanılan sistemler sayesinde sürüş kontrolü bir üst noktaya taşınıyor. Bu sayede aracınız ile yolda ilerlerken direksiyon hâkimiyetinizi çok rahat bir şekilde sağlayabiliyorsunuz.

2014 Mercedes Citan Genel Özellikler geliştirilmiş olması sayesinde araçtaki dış tasarımlarda da farklılıklar ortaya çıkıyor. Kısacası 2014 Mercedes Citan hem özellikleri hem de görünüşü ile tüm bakışları üzerine çekmeyi başaracaktır. Belki de hayalinizdeki araç Mercedes Citan’dır.

2014 Mercedes Citan Fotoğraflarına Ulaşmak İçin Tıklayınız

Yukarı