OtoSevdam.Com

2014 Makyajlı Skoda Yeti Frankfurtta Tanıtıldı

Makyajlı-Skoda-Yeti-2014-www.otosevdam.com (3)
Çek Cumhuriyetinin parlayan yıldızı Skoda bu yıl 65. Si düzenlenen Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarında ünlü SUV segmenti arabası Yeti nin 2014 makyajlı modelini tanıttı.
2014 yılında Makyajlı yeni versiyonlarıyla karşımıza çıkacak olan Skoda Yeti artık bir değil iki model olacak. Bunlardan biri normal Skoada Yeti iken diğeri Skoda Yeti Outdoor olacak.
Skoda Yeti genel kullanım olarak şehir içi bir araç olarak tasarlanırken, Yeti Outdoor ise daha maceracı daha agresif bir kullanım imkanı sağlayacak. Skoda Yetinin bu iki modelini dış görüntüsünden ayırt etmek sadece boyasından anlaşılabilecek. Öyleki Yeti genel olarak tek rengi bünyesinde barındırıken, Yeti Outdoor da maşpiyerler, yan koruma bantları ve tamponlar siyah renkte olacak.
Çek firması Skoda Yeti markasına sonuna kadar sahip çıkarak kullanıcıların tüm isteklerine cevap verebilmek adına tam olarak yedi motor seçeneğini kullanıcılarına sunacak. Bunlar 1.2 TSı 105 PS den başlayarak 2.0 TDI 170 PS ye kadar çıkan 3 benzinli ve 4 dört dizel seçenekleri bulunan toplam 7 model olacak.
Makyajlanan yen i Skoda Yeti de bu değişiklerin yanında yeni alaşım jantlar, yeni direksiyon simidi, Yeniden tasarlanan iç mekan oluyor. Ayrıca aracı satın alırken opsiyonel olarak isteyebileceğiniz geri görüş kamerası da firma tarafından sunulan yenilikler arasında geliyor.

Yukarı