OtoSevdam.Com

2014 Nissan Micra Genel Özellikleri Ve Resimleri

NİSSAN Micra 2014 (9)
NİSSAN Micra 2014, kendine özgü tasarımı ve özellikleri ile sürücülere unutamayacakları bir sürüş keyfi sunuyor. Özellikle büyük farlar ve tavandaki aerodinamik yapı aracın farklı görünmesine büyük katkıda bulunuyor. Ayrıca yeni akım yaratacak bej ve siyah renk geçişleri aracı daha da farklılaştırıyor.

İç dekorasyonda kullanılan kaliteli malzemeler ortamın daha ferah olmasını sağladığı için sürücüler yolculuk sırasında sürüşten daha fazla keyif alıyorlar. Otomatik klima sayesinde aracın içi sabit bir sıcaklıkta tutuluyor. Bu sayede de yakıt tüketimi minumuna indiriliyor.

NİSSAN Micra 2014 modelinde ön planda tutulan bir diğer özellik her zaman olduğu gibi güvenlik. Ön ve kan taraflarda bulunan hava yastıkları sayesinde yolcuların olası bir kazadan en az hasarı almaları sağlanıyor. Ayrıca yol tutuşunda yapılan iyileştirmeler sayesinde de araç ile yolda düzgün bir şekilde ilerleyebiliyorsunuz. Buna ek olarak geliştirilen süspansiyonlar sayesinde direksiyon kontrolü de en üst seviyede. Bu da aracın keskin virajlarda bile an iyi şekilde kontrol edilmesini sağlıyor.

NİSSAN Micra 2014 dış ve iç tasarımdaki bu şıklığı performans ile birleştirerek ortaya sürüşü son derece zevkli olan bir araç çıkartıyor. 1198 cc’lik bir motor araç için yeterli oluyor. Bu motorun ürettiği 80 beygirlik güç yolda aracı saatte 170 km/h’lik hıza ulaştırmaya yetiyor. Ayrıca araç 0 km/h’ten 100 km/h’lik hıza 13.7 saniyede ulaşıyor.

Performans kadar yakıt tüketimine ede önem veren NİSSAN Micra, 100 km’de ortalama 5 litre yakıt tüketimi ile bunu başarıyor. Bu oran şehir için kullanımlarda 6.1 litreye çıkarken şehir dışı kullanımlarda ise 4.3 litreye düşüyor. 41 litrelik bir depoya sahip olan bu araç ile yaklaşık olarak 900 km’lik bir mesafe hiç durulmadan gidilebiliyor.

İç ve dış tasarımdaki şıklığın yanı sıra güvenlikte bir araya geldiği zaman ortaya sürüşü son derece zevkli olan NİSSAN Micra çıkıyor. Gerek şehir içi gerekse de şehir dışı için oldukça uygun bir tercih olan NİSSAN Micra ile eşyalarınızı bagajınıza yükleyerek gitmek istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yüksek yol tutuşu ve direksiyon hâkimiyeti size sürüş sırasında en iyi konforu sağlayacaktır.

2014 Nissan Micra Fotoğrafları

Yukarı