OtoSevdam.Com

2014 NİSSAN Note Genel Özellikleri Ve Resimleri

2014-nissan-note-14
NİSSAN Note 2014 modelinde en çok göze çarpanlar ferah ve geniş oturma alanı. Ayarlanabilen direksiyon, vücudu saran koltuklar, arka kısımdaki geniş alan ve daha birçok detay iç tasarımda göze çarpan özellikler arasında yer alıyor. Köşegen ve yuvarlak hatların kesişimi ile oluşturulan NİSSAN Note, konforlu bir sürüş keyfi için aradığınız her şeyi size sunuyor. İç kısım için zekice düşünülüp tasarlanmış olan 9 farklı saklama gözü ile eşyalarınızı elinizin altından kaldırabiliyorsunuz.

Araçta bulunan 9 litre hacmindeki torpido gözü sayesinde içeceklerinizi isterseniz sıcak isterseniz de soğuk tutabiliyorsunuz. Geniş yan cepler, orta konsolda bulunan bardaklıklar, CD’lerinizi saklamanız için gözler, yolcu koltuklarının altında bulunan gizli saklama gözleri ve daha fazlası NİSSAN Note 2014 modelinde sizi bekliyor.

NİSSAN Note iki sadece iç tasarımı ile değil dış tasarımı ile de beklentileri karşılıyor. Keskin ve zarif çizgiler, belirgin hatlar ve aerodinamik yapı aracı dışarıdan bir şaheser gibi gösteriyor. Bu da ara. Sürücüsünün daha konforlu ve zevkli bir yolculuk için ihtiyacı olanları karşılıyor.

NİSSAN Note modelinde kullanılan 1461 cc’lik motor sayesinde 86 beygirlik bir güç üretiliyor. Bu güç sayesinde araç saatte ortalama 168 km/h’lik bir hıza ulaşabiliyor. Bu hız sayesinde de şehir içi ve şehir dışında gidilmesi gereken bir noktaya kısa sürede gidiliyor.

86 beygir üreten bir motora göre yakıt tüketimi ise oldukça ideal. Araç şehir içi kullanımlarda 5 litre yakıt tüketiyor. Ancak bu oran şehir dışı tüketimlerde ise 4 litreye kadar düşüyor. Ortalama olarak yakıt tüketimi ise 4.3 litre. Araçta bulunan 46 litrelik yakıt deposu sayesinde dolu bir depo ile 1000 km’lik bir mesafe kolay bir şekilde gidilebiliyor.

NİSSAN Note 2014 modeli sadece tasarımları ile değil aynı zamanda güvenliği ile de sürücüler için beklentileri karşılıyor. Geliştirilen süspansiyonlar sayesinde yola tutunuş artırılıyor ve direksiyon hâkimiyeti de daha üst seviyelere çıkartılıyor. Bu sayede de keskin virajlar bile daha kolay bir şekilde alınabiliyor. Tüm bu özellikler birleşince de ortaya sürücü için sürmesi keyifli bir araç çıkıyor.

2014 NİSSAN Note Fotoğrafları

Yukarı