OtoSevdam.Com

2014 Opel Corsa İnceleme Ve Tanıtım Videosu

2014-Opel-Corsa-www.otosevdam.com (2)
2014 Opel Corsa

Araba severler tarafından oldukça tutulan küçük sınıfın en çok satılan araçlarından olan Opel Corsa yeni modeli 2014 Opel Corsa ile piyasalarda. Bulundurduğu birçok seçeneği ile kullanıcıların zevklerine hitap etmeye çalışan marka yeni modeliyle bunu başarmış gözükmekte. Birbirinden farklı birçok renk seçeneği ile göze hitap eden, son derece konforlu ve içindeyken kendinizi son derece ve konforlu hissetmenizi sağlamaktadır. Dış tasarımına genel olarak bakıldığında 2014 Opel Corsa, iç tasarımıyla da en az dışı kadar göze hitap etmektedir.
Konfor özelliklerine bakıldığında, elektronik olarak çalışan iklim kontrollü kliması ile her hava koşulunda en uygun sıcaklığı sizin yerinize seçerek, park pilotu ile de sürücülerin görüş alanları dışında olan her türlü engeli uyarı vererek yönlendirmesi, çift katlı fonksiyonel bagajı ile ve arabada bulunan cep telefonu ve diğer usb girişleri ile konforu en üst düzeye çıkarmayı başarmış olarak gözüküyor.
2014 Opel Corsa’ya sürüş açısından baktığımızda gelişmiş sistemleri göze çarpıyor. Son teknoloji ile üretilen ABS sistemleri içerisinde bulunan ek fonksiyonları ile mükemmel bir sürüş güvenliği sağlamaktadır. Bu ek fonksiyonlara göz attığımızda;

– EBD ( Elektronik Fren Gücü Dağılımı): Bu fonksiyon aracın sahip olduğu yüke göre frenin en iyi performansını belirler ve bu şekilde kullanılmasını sağlar.
– CBC ( Virajda Fren Kontrolü): Virajlara giren araçlarda fren yapıldığı sırada dengeyi sağlayabilmek adına iç ön lastiklerdeki fren basıncının azalmasını sağlar.
– Düz Hat Denge Kontrolü: Düz bir hatta fren yapılan aracın frenlerinin basıncını ayarlayarak denge bozukluğunun önüne geçer.
2014 Opel Corsa modelleri motor seçeneklerine göre 1.2 litrelik, 1.4 litrelik ve 1.3 litrelik olarak değişiklik göstermektedir. 1.2 litrelik seçeneğinin şehir içi ortalama yakıt tüketimi 100 kilometrede 7.2 litre, 1.4 litrelik seçeneğinin 5.4 litre,1.3 litrelik seçeneğinin ise 4.8 litredir.
2014 Opel Corsa fiyatlarına bakacak olursak;
– 5 kapı modelleri 35.000 TL ile 45.000 TL arasında değişmektedir.
– 3 kapı modelleri ise 39.000 TL ile 42.000 TL arasında değişmektedir.

Yukarı