OtoSevdam.Com

2014 Renault Kangoo İnceleme Ve Tanıtım Videosu

2014-Renault-Kangoo-resimleri-www.otosevdam.com (5)
2014 Yeni Renault Kangoo
Avrupa’da ki bir numaralı Van üreticisi olan Renault, 2012 senesinde yakaladığı yüzde 17.4 Pazar payıyla birlikte sınıfının en çok satan araçlarına sahipti. Bu başarısını devam ettirmek isteyen firma ürettiği 2014 Yeni Renault Kangoo ile bunu başaracak gibi gözüküyor. Aracın iç mekanına bakıldığında kaliteyi hemen hissetmek mümkün. Aracın yeniden tasarlanan ön paneli kendini hemen gösteriyor.
Pazarın en önemli araçlarından olan bu küçük Van, üç koltuk bulundurması ile de diğerlerinden ayrılıyor. Bu yapılan yeni ekleme Kangoo yelpazesinin daha da genişlemesine ortam hazırlıyor. Bu sayede ticari ara isteyen müşterilerin tüm sorunlarına en iyi şekilde çözüm bulunmuşa benziyor.
Yepyeni bir dizel motor ile müşterilerinin karşısına çıkan 2014 Yeni Renault Kangoo, düşük yakıt tüketimi ve Start&Stop özellikleriyle kullanıcılarının beğenisini toplamayı başarıyor. Araca eklenen yeni ekipmanlar arasında bulunan Yokuşta Kalkış Destek ve Geliştirilmiş Yol Tutuşlu ESC, ön panele monte edilmiş Renault R-Link Multimedya sistemi ve geri görüş kamerası yer almakta.
2014 Yeni Renault Kangoo’da yeni kapı aynaları ve yeni arka lambalar aracı genel olarak iyi bir görünüme kavuşturmuş. Bu yeni tasarım anlayışı eskisinden daha kaliteli bir hal alan orta konsol ve direksiyon simidiyle birlikte kendisini daha da belirgin olarak göstermekte. Genişletilen Kangoo’da ön tarafta artık üç koltuk bulunmakta.
Bulunduğu sınıfın en iyi yakıt tüketimine sahip olan 2013 Yeni Renault Kangoo, karma yakıt tüketiminde 100 kilometrede 4.3 litre yakmaktadır. Ayrıca aracın emisyon oranı ise 112 gram/km’dir. Araç sahiplerinin yakıt tüketimi olabildiğince düşürmeleri adına Kangoo’da en son nesil motorlar kullanılmakta ve standar ekipman olarak vites değiştirme göstergesi sunulmaktadır.
2014 Yeni Renault Kangoo’da bütün araç sahipleri USB ve Bluetooth kullanma imkanına sahiptirler. Bir üst donanımında ise CD çalar yer almakta ve Premium Renault R-Link sistemini içermekte. Bu özelliklerin yanı sıra Yokuşta Kalkış Desteği ve zorlu yollarda yol tutuşu arttıran Artırılmış Yol Tutuşu ile birlikte sunulmakta. Ayrıca aracın ekranı sürücü güneşliğine entegre edilmiş olan bir geri görüş kamerası da bulundurmakta.

Yukarı