OtoSevdam.Com

Subaru Gelecek Nesil Legacy’nin Prototipini Gösterdi

Subaru Legacy 2015 (2)
Japonya’nın otomobil üreticisi olan “Subaru” sedan “Legacy” nin gelecek neslinin nasıl görüneceğini göstermeye karar verdi. Prototipi Los Angeles otomobil fuarında gösterecekler. Çok büyük olasılıkla, otomobil elektromobil olacak.

4-kapılı coupe Ban’ın hazırlanan çekici konsept Cenevre otomobil fuarında sunulmuş “vızıv concept” projesinin bazı tasarım çizgilerini benimsediği gözlemleniyor. Özellikle, yeni otomobilde de benzer ızgara ve orijinal ön farlar görülebilir.

Genel olarak, “Subaru Legacy Concept” serisi gibi görünüyor, bu nedenle tahmin etmek olur ki, yeni neslin modeli seriyaya girecek. Modelin özelliklerini şirket şimdilik sır olarak saklıyor. Fakat firmanın açıklamalarına göre: “Konsept aracın içi yüksek işlevselliği sağlamak amacıyla hazırlandı ve otomobilde 4 kişi rahat oturabilir”. Koltuklar mavi çizgileri olan kahverengi deri ile yapılmıştır. Aracın ön kokpit merkezinde çok fonksiyonlu ekran yüklü, onu da akıllı telefonlar veya tablet gibi kullanmak mümkün oluyor.

“Subaru Legacy concept” in uzunluğu 4930 mm, genişliği 1940 mm, yüksekliği 1500 mm, dingil ise 2880 mm’dir. Ayrıca bilinmektedir ki, konsept araç tam dişli sistemli bir “Subaru” alacak. Şirket diğer teknik detaylar hakkında bilgi vermez. Fakat resimlere göre araç neredeyse konsept elektromobil. Sedan “Legacy” yi yeni neslinin seri üretim seçeneği gelecek yıl piyasaya sürülecek.

Subaru Legacy Resimleri

Yukarı