OtoSevdam.Com

2014 TATA Manza Genel Özellikleri Ve Fotoğrafları

TATA Manza 2014

TATA markasının son yıllarda ürettiği en iddialı araçlardan bir tanesi olan TATA Manza 2014 modeli, şıklığı, konforu ve teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son derece başarılı dış ve iç tasarımları ile TATA Manza 2014 modeli trafiğe çıkmaya hazır.

TATA Manza 2014 modelinde silindir şeklinde ön parlar kullanılmıştır. Bunun yanı sıra gülümseyen krom kaplı ızgara TATA Manza 2014 modeline ayrı bir hava katmaktadır. Bu sayede de kendi sınıfındaki birçok araç ile rahat bir şekilde rekabet içerisinde bulunabilmektedir.

TATA Manza 2014 modelinde 4 silindirli bir motor kullanılıyor. Motorun ürettiği güç ise 90 HP. Bu güç ile araç azami 160 km/h’lik bir hıza çıkabiliyor. Bu da aracın uzun mesafeleri daha kısa sürede gidebilmesini sağlıyor. Ayrıca TATA Manza 2014 modelinde kullanılan teknoloji sayesinde direksiyon kontrolü daha kolay hale getiriliyor. Bu sayede yollarda daha güvenli bir şekilde gidebiliyorsunuz.

TATA Manza 2014 modelinde tüketiciler için en iyi özelliklerden bir tanesi yakıt tüketimi. 100 km’de şehir dışında 5.1 litre yakıt tüketilmektedir. Bu oran araç ortalama 90 km/h hızla gidilerken yapılan test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Aracın şehir için kullanımdaki yakıt tüketimi ise 8.9 litre. Ortalama olarak ise araç 6.4 litre yakıt tüketiyor. TATA Manza 2014 modelinin yakıt deposu ise 44 litre. Sedan türündeki bir araç için bu yakıt deposu oldukça ideal.

Şehir için kullanımlarda olduğu kadar şehir dışı kullanımlarda da çok uygun olan TATA Manza 2014 modelinin net ağırlığı 1115 kg. araca maksimun 420 kg’lık yükleme yapılabiliyor. Koltuk sayısının 5 olduğunu düşünürsek depoya yapılacak yükleme ideal düzeylerde. Ancak çok ağır yüklemeler yapılanıyor. TATA Manza 2014 modelindeki bagaj kapasitesi ise 460 litre. Bu sayede de araca istenilen yüklemeler yapılabiliyor.

Ülkemizde ilk yıllarda çok fazla tutulmayan TATA markası son yıllarda ürettiği araçlar sayesinde satış oranlarını giderek artırmaya başladı. Özellikle TATA Manza 2014 modeli bu satış oranlarını daha da artıracak gibi duruyor. Çünkü araç gerek tasarımı gerekse de performansı ile birçok aracı geride bırakıyor.

2014 TATA Manza Resimleri

Yukarı