OtoSevdam.Com

2014 Tata Vista Genel Özellikleri Ve Resimleri

TATA Vista 2014 (7)
Şehir hayatı için üretilmiş olan TATA Vista 2014 modeli şık dış tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor. Dış tasarım gibi iç tasarımda kullanıcılar için en şık şekilde tasarlanmış. Bu sayede sürücü ve yolculara araç içerisinde rahat edebiliyorlar. Ayrıca ferah iç ortam daha konforlu bir sürüş keyfi sunuyor.

TATA Vista 2014 modelinde kullanılan motor çok güçlü bir motor değil. Ancak şehir için kullanımını karşılayacak kadar iyi 74 HP’lik ve 4 silindirli bir motora sahip olan TATA Vista 2014, 170 km/h’lik bir hıza çıkabiliyor. Motorun ürettiği güç az gibi dursa da aracın hızlanması beklentileri karşılıyor.

TATA Vista 2014 modeli yakıt tüketimi konusunda da oldukça cömert. Ortalama 90 km/h hızla gidildiğinde araç şehir dışında 100 km’de 4.8 litre yakıt tüketiyor. Bu sınıfındaki birçok araca göre oldukça iyi bir oran. Bunda motor gücünün düşük olmasının büyük katkısı bulunuyor. Yakıt tüketimi şehir içinde ise 100 km’de 7.9 litreye çıkıyor. Çoğu araca göre bu yakıt tüketim oranı da oldukça iyi. Hem şehir için hem de şehir dışı ortalama yakıt tüketimi ise 5.9 litre. 44 litrelik bir yakıt deposuna sahip olan TATA Vista 2014 modeli gerek şehir içi gerekse de şehir dışı ulaşımlarda sizi istediğiniz yere kadar götürüyor.

TATA Vista 2014 modelinde aracın net ağırlığı 1150 kg. araca ise maksimun 440 kg’lık bir yükleme yapılabiliyor. Bunun dışındaki yüklemeler ise bazı riskleri ortaya çıkartabiliyor. Ayrıca araçta 232 litrelik bir bagaj bulunuyor. Bu bagaj özellikle eşyası fazla olanlar için yetersiz olabilir.

TATA markası ülkemizde son yıllarda başarılı bir çıkış yakalamaya başlayınca ürettiği araçlarda giderek daha kaliteli hale gelmeye başladı. Bunlardan bir tanesi olan TATA Vista 2014 modeli de yine birçok kişi tarafından tutulacak gibi duruyor. Özellikle yakıt tüketimindeki olumlu katkısı tüketiciler için oldukça iyi bir seçenek.

TATA Vista 2014 modeli piyasaya benzinli ve dizel motor seçenekleri ile piyasaya sürülüyor. Bu sayede de tüketiciler seçimlerini daha kolay yapabiliyorlar.

2014 Tata Vista Fotoğrafları

Yukarı