OtoSevdam.Com

2014 TATA XT Kamyonet Genel Özellikleri Ve Resimleri

TATA XT Kamyonet 2014 (3)
TATA XT Kamyonet 2014 modeli bir kamyonette arayacağınız tüm özellikleri size sunuyor. Özellikle abartılı olmaya ön burnu olası bir kaza anında sizi koruyacak ve karşı aracın sürücüsü ile yüz yüze kalmanızı engelleyecektir.

TATA XT Kamyonet 2014 modelinde kullanılan 4 silindirli ve 140 HP’lik motor, aracı sınıfının en güçlülerinden bir tanesi haline getiriyor. TATA XT Kamyonet 2014 modeli ile dağları çok kolay bir şekilde tırmanabilirsiniz. Tekerleklere aktarılan güç sayesinde yarı yolda kalmayacak ve eşyalarınızı rahat bir şekilde taşıyabileceksiniz.

TATA XT Kamyonet 2014 en önemli özelliklerinden bir tanesi de yüksek taşıma kapasitesi. TATA XT Kamyonet 2014 ile 1.2 tona kadar yük taşıyabilirsiniz. Maksimun yüke aracın kendi ağırlığı olan 1575 kg’da eklendiği zaman aracın ağırlığı toplam 2775 kg’a ulaşmaktadır. Bu yük altında aracın fazla yakması ve zorlanması beklenirken tüm bu beklentilerin tersi çıkıyor. Yaklaşık 3 ton yük altında dağları bile rahat bir şekilde çıkabiliyor ve yolda 160 km/h’lik bir hıza ulaşabiliyorsunuz. Yakıt tüketimi konusunda da sınıfının en iyileri arasında yer almayı başarıyor. Bu özellikle ticari işletmeler için ekonomik açıdan büyük katkı sağlıyor.

TATA XT Kamyonet 2014 modeli sadece performansı ile değil tasarımı ile de ön plana çıkmayı başarıyor. Araçta sürüş konforunu artırmak için birçok özellik bulunuyor. Bunlar kısaca; elektrikli kumanda ile çalışan camlar, immobilizer, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen merkezi kilit, JVC markalı radyo ve MP3 çalar, arka cam rezistansı, kilitlenebilen kullanışlı torpito gözü, bardaklar için tutucular, hızı elle ayarlanabilen cam silecekleri, yüksekliği ayarlanabilen direksiyon ve far ayarlarının yapılması bu özellikler arasında yer almaktadır.

TATA XT Kamyonet 2014 modeli tasarımı ile de dikkatleri çekmektedir. Özellikle kendi sınıfındaki birçok araçtan daha başarılı olan TATA XT Kamyonet 2014, tasarımı ve ince çizgileri ile oldukça şık bir görüntü oluşturmaktadır. Buna ek olarak ön burun kısmı için kullanılan ölçüler ve çıkıntılarda aracın kamyonet görüntüsünde olmasını sağlamakta ve arka kasa tasarımı da maksimun yükün taşınmasını sağlamaktadır.

2014 TATA XT Kamyonet Fotoğrafları

Yukarı