OtoSevdam.Com

2014 Volkswagen Amarok Dark Label Frankfurtta Duyuruldu

20113 Frankfurt otomobil fuarının en çok çeşitliliğe sahip firmalarından bir tanesi ise hiç şüphesiz Volkswagen. Getirdiği yeni teknolojilerin yanında yeni modelleriyle de yeni yılda adından en fazla söz ettiren firmalardan olacağı kesin. Firmanın bu bağlamda tanıtılan yeni bir aracı mevcut; Volkswagen Amarok Dark Label.
Amarok bazı güncellemeleri üzerinde barındıran bir Pick-up. İç tasarımı incelediğimizde sizi boğmayan ve koyu temalı bir kokpit karşılıyor. Döşemelerde ise yine siyah tonlar hakim durumda. Üç bacaklı direksiyon simidi ise multimedya tuşları sayesinde daha fonksiyonel olmuş durumda.
Aracın dış kısmı ise klasik bir pick-up tasarımından öteye gidemeyecek durumda. Siyah kapı kolları, orta pencere şeritleri ve siyah filmli arka camlar göze çarpan ilk değişiklikler arasında gösterilebilir. Ön tampon ise yüksek ve kaslı yapısı ile kendini ayırt edebiliyor. Siyah led farlar ve büyük Volkswagen logosu da ilk göze çarpan yanlarından.
Kasım ayında ön satışa sunulacak yeni VW Amarok Dark Label Edition’ın başlangıç fiyatı Almanya’da 36,271 Euro olarak belirlenmiş.
2014 Volkswagen Amarok Dark Label Resimleri;

Yukarı