OtoSevdam.Com

2013 Volkswagen Passat İnceleme Ve Resimleri

2014-volkswagen-passat-www.otosevdam.com (4)
2013 Volkswagen Passat
Alman otomobil üretici Volkswagen’in en sevilen modellerinden biri olan Passat 2013 yılında da yaşadığı değişiklikler ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Mükemmel bir konforu rahat sürüş özellikleriyle birleştirmeyi başaran 2013 Volkswagen Passat, bünyesinde bulundurduğu özellikler ile hem güvenli hem de konforlu olmayı başarabilen ender araçlardam. Özellikle Türkiye’de işadamları ve kamu dairelerinde çokça tercih edilen otomobile kısa bir göz attığımızda bu popülaritesinin nedenlerini daha iyi anlayabilmekteyiz. Kendinizi Passat’ın içerisindeyken adeta bir zırhlı aracı kullanıyormuş gibi hissetmeniz mümkün. Bu zırhlı araç bulundurduğu donanım özellikleri ile de diğer sınıfındaki rakiplerinden hiç de altta kalmıyor.
Gelişmiş teknolojisi ile kullanıcılarının beğenisine sunulan 2013 Volkswagen Passat’lar, yenilenen dış görünüşünün yanı sıra ekonomikliğe de artık eskisinden daha çok önem vermeye başladı. Markanın bu yıl ki sloganı olan yakıtta tasarruf özelliğini bulundurduğu motorların verimi ile kanıtlamakta. Araçta bulunan akıllı park asistanıyla çok zor olan park yerlerine bile aracınızı rahatlıkla park etmeniz mümkün gözüküyor. Aracınızı park etmek istediğiniz zamanlarda yapacağınız tek şey orta konsolunuzda bulunan park asistanı düğmesine basmak. Bu işlemi yaptıktan sonra araçta bulunan sensörler sayesinde çevreniz taranıyor ve aracınızı park etmek istediğiniz boşluk belirleniyor. Bu alan tespit edildiğinde park asistanı size bu park alanını görsel ve sesli olarak bildiriyor. Bu noktadan sonra yapacağınız şeyler basitleşiyor. Aracınızı geri vitese alarak sadece gaz ile frene basmanız yeterli olmakta. Direksiyon manevralarını ise 2013 Volkswagen Passat sizin yerinize yapmakta. Araçta kullanılmakta olan 2. Nesil park asistanı sayesinde artık yalnızca paralel olan alanlara değil dik doğrultuda olan alanlara da aracınızı park etmeniz mümkün.
2013 Volkswagen Passat’ta bulunan motor seçenekleri şöyle. 1.4 litrelik TSI benzinli motor ve 1.6 litrelik, 2.0 litrelik TDI dizel motorlar bulunmakta. Bu motor seçeneklerinin hepsi yakıtta tasarruf sloganını destekler nitelikte ve maksimum torka karşı minimum yakıt tüketimini hedef almaktadır. Güçlü bir fren sistemi de bulunduran araç, dış görünümü ve konforuyla 2013 yılının yine en çok tercih edilecek otomobillerinden biri olacak gibi gözüküyor.

Yukarı