OtoSevdam.Com

2014 Yeni Türkiye’li Hyundai İ10 Frankfurtta Tanıtıldı

2014-Hyundai-i10-www.otosevdam.com (2)
Güney Kore nin dünya pazarındaki en büyük markalarından biri olan Hyundai 2013 uluslararası Frankfurt otomobil fuarında A segmenti otomobili yeni i10 modelini tanıttı.
Hyundai nin içerisinde barındırdığı bir çok yeniliği bulunan Hyundai i10 markanın Avrupada geliştirdiği ilk A segmenti otomobili olma özelliğini taşıyor. Aracın servis ve garanti özellikleribe geldiğimiz tam olarak 5 yıllık garantisi ise Hyundainin aracına ne kadar güvendiğinin göstergesi durumunda.
Genel anlamda bayanla hitap edebilecek boyutlara sahip olan araçta modern dış tasarım ve A segmenti olmasın rağmen geniş iç mekan sizleri şaşırtabilir.
Ülkemiz adına en önemli durum ise Hyundai nin bu aracı tamamen Türkiye de üretiyor olması. Yaklaşık olarak 1.2 milyar tl lik yatırımla 2013 eylül ayında İzmitte seri üretime geçecek olan araç ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacak durumda.
A segmenti diğer rakip modellere kıyasla yüksek donanım ve konfor sunan araç kaliteli malzeme yapısı ve Premium yapıdaki kokpit yapısıyla sizleri büyüleyebiliyor.
Üzerinde “Made in Turkey” ibaresi bulunacak olan Hyundai nin yeni A segmenti arabası i10 bakalım hedeflediği başarıyı yakalabilecekmi.

Yukarı